Schone commissiekamer

20 februari 2012 18:15

Opgeruimd staat netjes....



Afgelopen zaterdag is de commissiekamer flink onderhanden genomen door Annemieke, Regina, Anko, Onno en Anton. Zaken die er niet thuishoorden of geen functie hadden zitten in de afvalcontainer of liggen op de stort.

 

De oude bekers liggen netjes in dozen in het kledingmagazijntje, welke we ook maar gelijk even rigoureus onder handen hebben genomen. Oude incomplete en kapotte kleding is er dus niet meer. De overgordijnen zijn weg en de halve gordijntjes zitten in de was net als de dikke jassen van trainers en de jacks van de (jeugd)scheidsrechters. De fluitjes van de scheidsrechters hebben we ook maar gelijk even uitgekookt. Het is trouwens niet de bedoeling dat de jacks voor de scheidsrechters gebruikt worden om zelf in te trainen als het regent of te gebruiken als je training geeft.

 

Het tassen rek in de entree is ook leeggehaald en een deel van de spullen die daar incompleet en functieloos lagen hebben hun weg ook naar de stort gevonden. Dit rek is dus weer bruikbaar als tassen rek voor onze leden. Verder is belangrijk dat de commissiekamer vanaf heden niet meer gebruikt wordt als kleedkamer voor trainers, wel of niet tijdelijke opslagruimte voor wat dan ook of plaats waar je spullen (bidonhouders, waterzakken, bonnen, aantekeningen, hesjes, oude tassen, reservekleding, ballen enz enz) achterlaat als je niet weet waar ze horen of wat je er mee moet.

 

Teams die reservekleding nodig hebben moeten zich op desbetreffende zaterdag even melden bij dienstdoende wedstrijdcoördinator. Zij hebben de sleutel en weten waar de kleding ligt. Bij hen lever je de zaterdag er na voor 8 uur ‘s-morgens de gewassen kleding weer in.

 

Aanstaande woensdag 22 februari krijgen we een nieuwe computer met alles er op en aan welke is gesponsord door Promo Systems. Daar er de laatste tijd met regelmaat geconstateerd is dat er op de computer software geïnstalleerd werd die er niet thuishoorde en sofware verdwenen was waardoor de boel vastliep is er door de JC en het HB besloten dat de computer alleen nog maar gebruikt mag worden door leden met een functie binnen onze vereniging en leiders/trainers die gebruik moeten maken van het digitale wedstrijdformulier.

 

De opgeruimde en schoongemaakt commissiekamer doet nu nog wel steriel aan, maar de JC zal er zorg voor dragen dat de kamer voorzien wordt van attributen die de kamer kleurrijker maken.

Op voorhand dank aan een ieder voor de medewerking inzake bovenstaande namens o.a. de JC.