Dames winnen andermaal met dubbele cijfers
- Dames/meisjes
- »
- Dames 1
- »
- Wedstrijdverslagen
25 september 2011 13:00
De derde wedstrijd in de competitie leverde de dames voor de tweede keer een overwinning met dubbele cijfers op. Nu werd het Zwijndrechtse Pelikaan met gemak op een 11-0 nederlaag geconfronteerd.
Vreemd genoeg speelde Pelikaan zaterdag pas de eerste competitiewedstrijd. Al na een paar minuten zouden de Zwijndrechtse dames echter al beseffen dat ze in Groot-Ammers echter niet de eerste drie punten van het seizoen zouden gaan behalen.
Vanaf het begin kreeg de thuisploeg kansen. O.a. Rinda, Madelon, Jessica en Leonie wisten de eerste kansen van de wedstrijd niet te benutten. Het zou tot de 20e minuut duren alvorens Talitha met haar eerste doelpunt in dienst van Groot-Ammers het verzet deed breken. Een voorzet werd door haar direct in de verste hoek geschoten. Twee minuten later al leek Marlies de voorsprong uit te bouwen. Maar haar schot ging rakelings voorlangs het doel. In de 27e minuut zou Talitha de stand echter toch op 2-0 brengen, toen zij de bal nu in de andere uiterste hoek schoot. Pelikaan zou de hele wedstrijd geen kans krijgen en Groot-Ammers zou voor de rust zelfs nog uitlopen naar 5-0. Eerst was het in de 37e minuut Jessica die via de kluts de 3-0 scoorde. In de 40e minuut kreeg het publiek een prima combinatie te zien tussen Jessica en Rinda, die door laatstgenoemde werd afgerond. De mee naar voren opgekomen Esther zag in de 45e minuut haar vlammende schot corner gebokst worden door de keepster. Een minuutje later stond Esther wel aan de basis van de 5-0 ruststand, zij stelde Jessica in staat om van dichtbij de 5-0 in te tikken.
Net na rust zou Talitha na een prima combinatie de 6-0 aan laten tekenen in het boekje van de goed leidende scheidsrechter Leo v.d. Koppel. In de 52e minuut creeerde Jessica zelf haar kans en benutte die ook heel beheerst. De mooiste goal van de wedstrijd was er in de 66e minuut toen Madelon van zo’n meter of 25 de bal als een kanonskogel, onhoudbaar en waarschijnlijk voor de keepsters alleen maar hoorbaar, in de kruising liet inslaan.
Twee minuten later zou Talitha haar vierde en de negende van de wedstrijd inschieten, dit na een slim balletje breed van de tot spits gebombardeerde Esther. Na 75 minuten kreeg Leonie dan toch haar verdiende doelpunt, toen zij met wat hulp van de keepster de 10-0 over de lijn gefrommeld kreeg. Het slotakkoord van deze wedstrijd was voor Rinda, die een uitstekende voorzet vanaf links bij de tweede paal beheerst kon inschieten.
Drie wedstrijden gespeeld, 9 punten en een doelsaldo van 26-0. De dames van Groot-Ammers lijken op weg naar een plek bij de eerste zes in deze najaarscompetitie. Dat zou betekenen dat ze na de winter in de voorjaarscompetitie op jacht kunnen naar een promotieplaats richting de vierde klasse.