Voetbalquiz gewonnen door Ray Hak en Peter de Zeeuw

10 mei 2010 20:15

Afgelopen vrijdag werd voor de tweede keer de voetbalquiz bij de vv Groot-Ammers georganiseerd.
www.quizwereld.nl had weer alles uit de kast gehaald om de deelnemers met de meest ingewikkelde voetbalvragen te bestoken.



Teleurstellend voor de organiserende activiteitencommissie was dat er slechts 11 koppels aan de oproep om mee te doen gehoor gaven. Je zou toch de voltallige selecties van 1, 2 en 3, Dames en A-jeugd verwachten om de degens met elkaar te kruisen op het gebied van hun voetbalkennis.
 
Maar de koppels die er wel waren streden fel en braken zich de hersenen over de soms moeilijke vragen. Hoe heette ook weer die Poolse keeper die bij Feijenoord de bank een paar jaar warm hield en welke Ajacied ging net een jaar voordat ze de Champions League wonnen naar Manchester City. Tegen een supporter van welke club oefende Cantona z'n karatetechniek en  wie is de schoonvader van André Ooijer. Dit type vragen waren voor nogal wat van de aanwezigen nauwelijks allemaal foutloos te beantwoorden.
 
Na twee vragenrondes van in totaal 60 vragen bleven er twee koppels over om de finale te spelen. Dat waren Anne en Ruud en het levensgevaarlijke koppel Ray en Nigel.
Uiteindelijk bleek niemand bestand tegen de bijna onuitputtelijke kennis van Nijs en (met name) Ray. Zij mochten zich op het eind van de avond dan ook laten kronen als de nieuwe quizkampioenen van de vv.
 
Volgend jaar nieuwe kansen voor iedereen, maar met de name de vele wegblijvers.
 
 
Uitslag:

Voetbalquiz vv Groot-Ammers

 


    Scorelijst  RONDE 1 RONDE 2 TOTAAL  
1   Ray + Nice   25 28   53 1e na finale
2   Ruud  + Anne   23 23   46 2e na finale
3   Perk + Herk   20 23   43  
4   Johan + Jan   18 22   40  
5   Tim + Bas   19 17   36  
6   Marcel + Martin   16 19   35  
7   Remco + Frank   13 21   34  
8   Frits + Geert   15 17   32  
9   Marnix + Gerrit   14 17   31  
10   Ron + Karin   8 14   22  
11   Willem + Leon   7 14   21