• Groot-Ammers 3

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Verheij, GerardOverige stafTeammanager
    Verheij, GerardTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 14:30Lekvogels 2 - Groot-Ammers 3Sportpark Het Bosch
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 nov.3 - Tricht 32 - 4
  • Poulestanden Groot-Ammers 3 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kozakken Boys 266002772018
    2Tricht 375021714315
    3SteDoCo 2641123121113
    4Arkel 263121513210
    5Schelluinen 2731327151210
    6VVAC 373131111010
    7Lekvogels 273041423-99
    8HSSC'61 37223181718
    935122710-35
    10Ameide 371151425-114
    11SVW 27016834-261

    Poulestanden Groot-Ammers 3 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Streefkerk 2321013587
    2Nieuw Lekkerland 23201155106
    333102414-103
    4De Zwerver 33012513-81
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Ansink, StijnTeamspeler
    Baat, Henri deTeamspeler
    Hak, FerryTeamspeler
    Hartog, Janco denTeamspeler
    Jerphanion, ArnoTeamspeler
    Middelkoop, Thomas vanTeamspeler
    Middelkoop, Tim vanTeamspeler
    Renes, WilfredTeamspeler
    Scherpenzeel, RobTeamspeler
    Terlouw, JoachimTeamspeler
    Uittenbogaard, DaanTeamspeler
    Wijgers, TimTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Lekvogels 2

    VS

    Groot-Ammers 3

    11 december 202114:30 uur
    Sportpark Het Bosch veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Groot-Ammers 3

    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

    1,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd