• Groot-Ammers 35+ 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Bloemheuvel, MartinOverige stafTeammanager
    Dool, Richard van denOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 15:00Groot-Ammers 35+1 - Kozakken Boys 35+1Sportpark Gelkenes
    10 okt. 15:00De Alblas 35+1 - Groot-Ammers 35+1Sportpark Souburgh
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    26 sep.SteDoCo 35+1 - Groot-Ammers 35+12 - 2
    19 sep.Groot-Ammers 35+1 - Groote Lindt 35+21 - 7
  • Poulestanden Groot-Ammers 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groote Lindt 35+22200121116
    2Alblasserdam 35+111009273
    3Pelikaan 35+111002113
    4Kozakken Boys 35+121016603
    5De Alblas 35+1210167-13
    6Groote Lindt 35+1210147-33
    7SteDoCo 35+1201145-11
    8Groot-Ammers 35+1201139-61
    9VVAC 35+1100112-10
    10Peursum 35+1100129-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bloemheuvel, MartinTeamspeler
    Blokland, MechielTeamspeler
    Boer, Arend denTeamspeler
    Dijk, Davy vanTeamspeler
    Dool, Richard van denTeamspeler
    Grijn, Ron van derTeamspeler
    Holten, Lennard vanTeamspeler
    Kiderlen, JerryTeamspeler
    Otten, RobTeamspeler
    Rozendaal, JurgenTeamspeler
    Slob, LeonTeamspeler
    Uittenbogaard, DennisTeamspeler
    Vliet, Johan van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Groot-Ammers 35+1

    VS

    Kozakken Boys 35+1

    03 oktober 202015:00 uur
    Sportpark Gelkenes veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Groot-Ammers 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd