• Groot-Ammers 35+ 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bloemheuvel, MartinOverige stafTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    6 nov. 14:30Kozakken Boys 35+1 - Groot-Ammers 35+1Sportpark De Zwaaier
    13 nov. 14:30Groot-Ammers 35+1 - IFC 35+1Sportpark Gelkenes
    20 nov. 14:30Groot-Ammers 35+1 - Pelikaan 35+1Sportpark Gelkenes
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Groot-Ammers 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groote Lindt 35+24301186129
    2IFC 35+13210196137
    3Heerjansdam 35+1320113496
    4Groote Lindt 35+1320112756
    5Kozakken Boys 35+1312013675
    6VVAC 35+13111812-44
    7Alblasserdam 35+1210113943
    8De Alblas 35+12011111-101
    9Groot-Ammers 35+13012512-71
    10Pelikaan 35+12002313-100
    11Peursum 35+12002120-190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bloemheuvel, MartinTeamspeler
    Blokland, MechielTeamspeler
    Boer, Arend denTeamspeler
    Dijk, Davy vanTeamspeler
    Grijn, Ron van derTeamspeler
    Heeren, DennisTeamspeler
    Holten, Lennard vanTeamspeler
    Otten, RobTeamspeler
    Rozendaal, JurgenTeamspeler
    Slob, LeonTeamspeler
    Vliet, Johan van derTeamspeler

    Er zijn 13 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Kozakken Boys 35+1

    VS

    Groot-Ammers 35+1

    06 november 202114:30 uur
    Sportpark De Zwaaier veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Groot-Ammers 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    1,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd