• Groot-Ammers 35+ 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bloemheuvel, MartinOverige stafTeammanager
    Förster, RubenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    11 dec. 12:30Alblasserdam 35+1 - Groot-Ammers 35+1Sportpark Souburgh
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 nov.Groot-Ammers 35+1 - Pelikaan 35+11 - 3
  • Poulestanden Groot-Ammers 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1IFC 35+165104393416
    2Groote Lindt 35+253112081210
    3Heerjansdam 35+14301234199
    4Kozakken Boys 35+15230209119
    5VVAC 35+152121215-37
    6Groote Lindt 35+142021317-46
    7De Alblas 35+14112718-114
    8Alblasserdam 35+13102141223
    9Pelikaan 35+13102614-83
    10Peursum 35+15104837-293
    11Groot-Ammers 35+16015831-231
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bloemheuvel, MartinTeamspeler
    Blokland, MechielTeamspeler
    Boer, Arend denTeamspeler
    Dijk, Davy vanTeamspeler
    Grijn, Ron van derTeamspeler
    Heeren, DennisTeamspeler
    Holten, Lennard vanTeamspeler
    Otten, RobTeamspeler
    Rozendaal, JurgenTeamspeler
    Slob, LeonTeamspeler
    Vliet, Johan van derTeamspeler

    Er zijn 13 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Alblasserdam 35+1

    VS

    Groot-Ammers 35+1

    11 december 202112:30 uur
    Sportpark Souburgh veld 3-Alblasserdam

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Groot-Ammers 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    1,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd