• Groot-Ammers 35+ 1

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bloemheuvel, MartinOverige stafTeammanager
    Dool, Richard van denOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.De Alblas 35+1 - Groot-Ammers 35+13 - 2
  • Poulestanden Groot-Ammers 35+1 (0292 Mannen 35+ Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Groote Lindt 35+23300153129
    2Kozakken Boys 35+14301176119
    3Pelikaan 35+122008356
    4De Alblas 35+132019906
    5Groote Lindt 35+14202811-36
    6VVAC 35+121015323
    7Alblasserdam 35+1310212933
    8SteDoCo 35+1301259-41
    9Groot-Ammers 35+14013520-151
    10Peursum 35+12002415-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bloemheuvel, MartinTeamspeler
    Blokland, MechielTeamspeler
    Boer, Arend denTeamspeler
    Dijk, Davy vanTeamspeler
    Dool, Richard van denTeamspeler
    Grijn, Ron van derTeamspeler
    Holten, Lennard vanTeamspeler
    Kiderlen, JerryTeamspeler
    Otten, RobTeamspeler
    Rozendaal, JurgenTeamspeler
    Slob, LeonTeamspeler
    Uittenbogaard, DennisTeamspeler
    Vliet, Johan van derTeamspeler

    Er zijn 14 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Groot-Ammers 35+1

    0292 Mannen 35+ Zaterdag

    1,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,25

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd