• Groot-Ammers 5

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Duel, MartijnOverige stafMateriaalman
    Hartog, Jordy denOverige stafTeammanager
    Lekkerkerker, AndriesOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 okt. 20:00SV Noordeloos 4 - Groot-Ammers 5Sportpark De Noordeloos
    30 okt. 14:30Sliedrecht 12 - Groot-Ammers 5Sportpark De Lockhorst
    6 nov. 12:30Groot-Ammers 5 - VVAC 5Sportpark Gelkenes
    20 nov. 16:30Drechtstreek 11 - Groot-Ammers 5Sportpark Oostpolder
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.5 - Streefkerk 42 - 2
  • Poulestanden Groot-Ammers 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVAC 544001741312
    2Sliedrecht 124301225179
    3Streefkerk 4421110737
    4SV Noordeloos 342118537
    5SteDoCo 3420212936
    6Hardinxveld 1142028716
    7Peursum 44202811-36
    8Drechtstreek 11411210464
    95411248-44
    10Ameide 44103416-123
    11Arkel 44103518-133
    12Leerdam Sport'55 34103519-143

    Poulestanden Groot-Ammers 5 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    153300153129
    2Hardinxveld 63111176114
    3VVAC 6311113764
    4Sliedrecht 153003433-290

    Poulestanden Groot-Ammers 5 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1500000000
    2SV Noordeloos 400000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Berg, Harm Jan van denTeamspeler
    Dool, Nick van denTeamspeler
    Duel, MartijnTeamspeler
    Hartog, Jordy denTeamspeler
    Jong, Stef deTeamspeler
    Keijzer, JeroenTeamspeler
    Lekkerkerker, AndriesTeamspeler
    Mudde, RonTeamspeler
    Slob, MatthijsTeamspeler
    Stelling, KevinTeamspeler
    Sterrenburg, WilfredTeamspeler
    Vel Tromp, AdrianoTeamspeler
    Vel Tromp, MartinTeamspeler
    Vliet, Matthijs vanTeamspeler
    Weetering, Jonathan van deTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Beker

    SV Noordeloos 4

    VS

    Groot-Ammers 5

    28 oktober 202120:00 uur
    Sportpark De Noordeloos Veld A

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Groot-Ammers 5

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd