• Programma Uit en Thuis

    WedstrijddatumWedstrijdVeldDetails
    30-09-2020 20:00Lekvogels VR1 - Groot-Ammers VR1veld 1
    03-10-2020 08:30Groot-Ammers JO12-3 - Oosterhout JO12-4veld 1
    03-10-2020 08:30Groot-Ammers JO10-1 - Nieuw Lekkerland JO10-1veld 2
    03-10-2020 08:30Groot-Ammers JO10-2 - Peursum JO10-1Gveld 2
    03-10-2020 08:30Groot-Ammers JO8-1 - Ameide JO8-1veld 2
    03-10-2020 08:30Groot-Ammers JO11-1 - Drechtstreek JO11-3veld 1
    03-10-2020 08:30Groot-Ammers JO9-1 - VVAC JO9-3veld 2
    03-10-2020 09:00Haaften JO14-1 - Groot-Ammers JO14-1veld 2
    03-10-2020 09:00Arkel JO8-1G - Groot-Ammers JO8-2veld 1
    03-10-2020 10:00Oranje Wit JO12-1 - Groot-Ammers JO12-1veld 5
    03-10-2020 10:00Drechtstreek JO10-4 - Groot-Ammers MO10-1veld 1
    03-10-2020 10:00DSS'14 JO13-1G - Groot-Ammers JO13-2veld 1
    03-10-2020 10:30Groot-Ammers JO15-1 - Vuren JO15-1veld 2
    03-10-2020 10:30Groot-Ammers MO19-1 - Hardinxveld MO19-1veld 1
    03-10-2020 10:45Nieuw Lekkerland JO13-1 - Groot-Ammers JO13-1veld 2
    03-10-2020 12:00SVS'65 2 - Groot-Ammers 5veld 1
    03-10-2020 12:30Groot-Ammers JO17-1 - Madese Boys JO17-1veld 2
    03-10-2020 12:30Groot-Ammers JO18-1 - Asperen JO18-1veld 3
    03-10-2020 12:30RCD JO12-1 - Groot-Ammers JO12-2veld 2-RCD
    03-10-2020 12:30Nieuw Lekkerland 4 - Groot-Ammers 4veld 2
    03-10-2020 12:30SVW MO15-1 - Groot-Ammers MO15-1veld 2 SVW
    03-10-2020 13:30TSC JO16-1 - Groot-Ammers JO16-1veld 4
    03-10-2020 13:30Pelikaan 4 - Groot-Ammers 2veld B-Pelikaan
    03-10-2020 14:30Sliedrecht 4 - Groot-Ammers 3veld 5
    03-10-2020 15:00Groot-Ammers - Schelluinenveld 1
    03-10-2020 15:00Groot-Ammers 35+1 - Kozakken Boys 35+1veld 2
  • Programma Thuis

    WedstrijddatumWedstrijdVeldDetails
    03-10-2020 08:30Groot-Ammers JO12-3 - Oosterhout JO12-4veld 1
    03-10-2020 08:30Groot-Ammers JO10-1 - Nieuw Lekkerland JO10-1veld 2
    03-10-2020 08:30Groot-Ammers JO10-2 - Peursum JO10-1Gveld 2
    03-10-2020 08:30Groot-Ammers JO8-1 - Ameide JO8-1veld 2
    03-10-2020 08:30Groot-Ammers JO9-1 - VVAC JO9-3veld 2
    03-10-2020 08:30Groot-Ammers JO11-1 - Drechtstreek JO11-3veld 1
    03-10-2020 10:30Groot-Ammers JO15-1 - Vuren JO15-1veld 2
    03-10-2020 10:30Groot-Ammers MO19-1 - Hardinxveld MO19-1veld 1
    03-10-2020 12:30Groot-Ammers JO17-1 - Madese Boys JO17-1veld 2
    03-10-2020 12:30Groot-Ammers JO18-1 - Asperen JO18-1veld 3
    03-10-2020 15:00Groot-Ammers - Schelluinenveld 1
    03-10-2020 15:00Groot-Ammers 35+1 - Kozakken Boys 35+1veld 2
    10-10-2020 08:30Groot-Ammers MO10-1 - Pelikaan JO10-4veld 3
    10-10-2020 08:30Groot-Ammers JO13-1 - Kozakken Boys JO13-1veld 2
    10-10-2020 08:30Groot-Ammers JO8-2 - Schelluinen JO8-1veld 1
    10-10-2020 08:30Groot-Ammers JO12-2 - Oranje Wit JO12-3veld 1
    10-10-2020 08:30Groot-Ammers JO9-1 - Asperen JO9-1Gveld 1
    10-10-2020 10:30Groot-Ammers MO15-1 - SV Noordeloos MO15-1veld 1
    10-10-2020 10:30Groot-Ammers JO16-1 - Lekvogels JO16-1veld 2
    10-10-2020 10:30Groot-Ammers JO12-1 - Drechtstreek JO12-1veld 1
    10-10-2020 10:30Groot-Ammers JO13-2 - ISC JO13-1Gveld 3
    10-10-2020 12:30Groot-Ammers 3 - Groote Lindt 4veld 1
    10-10-2020 12:30Groot-Ammers 4 - ASWH 5veld 2
    10-10-2020 15:00Groot-Ammers 2 - Asperen 2veld 1
    10-10-2020 15:00Groot-Ammers 5 - Sliedrecht 13veld 2
  • Programma Uit

    WedstrijddatumWedstrijdDetails
    30-09-2020 20:00Lekvogels VR1 - Groot-Ammers VR1
    03-10-2020 09:00Haaften JO14-1 - Groot-Ammers JO14-1
    03-10-2020 09:00Arkel JO8-1G - Groot-Ammers JO8-2
    03-10-2020 10:00Oranje Wit JO12-1 - Groot-Ammers JO12-1
    03-10-2020 10:00Drechtstreek JO10-4 - Groot-Ammers MO10-1
    03-10-2020 10:00DSS'14 JO13-1G - Groot-Ammers JO13-2
    03-10-2020 10:45Nieuw Lekkerland JO13-1 - Groot-Ammers JO13-1
    03-10-2020 12:00SVS'65 2 - Groot-Ammers 5
    03-10-2020 12:30RCD JO12-1 - Groot-Ammers JO12-2
    03-10-2020 12:30Nieuw Lekkerland 4 - Groot-Ammers 4
    03-10-2020 12:30SVW MO15-1 - Groot-Ammers MO15-1
    03-10-2020 13:30TSC JO16-1 - Groot-Ammers JO16-1
    03-10-2020 13:30Pelikaan 4 - Groot-Ammers 2
    03-10-2020 14:30Sliedrecht 4 - Groot-Ammers 3
    10-10-2020 08:30ASWH JO10-4 - Groot-Ammers JO10-2
    10-10-2020 08:30Peursum JO10-1G - Groot-Ammers JO10-1
    10-10-2020 10:00VVAC MO19-1 - Groot-Ammers MO19-1
    10-10-2020 10:00Kozakken Boys JO18-1 - Groot-Ammers JO18-1
    10-10-2020 10:15Drechtstreek JO17-1 - Groot-Ammers JO17-1
    10-10-2020 10:30ASWH JO8-3 - Groot-Ammers JO8-1
    10-10-2020 11:00Beesd JO15-1 - Groot-Ammers JO15-1
    10-10-2020 11:15Kozakken Boys JO11-2 - Groot-Ammers JO11-1
    10-10-2020 14:30Perkouw - Groot-Ammers
    10-10-2020 15:00NEO'25 VR1 - Groot-Ammers VR1
    10-10-2020 15:00De Alblas 35+1 - Groot-Ammers 35+1